دموکراسی گام به گام

یک انتقاد رایج: مگر نمایدگان مجلس هفتم، چه گلی به سر این ملت زدند که مجلس هشتمی ها بخواهد بزنند؟ گیرم اینها اصلاح طلب نبودند همان نمایندگان مجلس ششم شما اصلاح طلبان چه کار مهمی انجام دادند؟پاسخ: کار مهم یعنی چی؟ شما انتظار داشتید چه گلی به سر ملت می زدند؟  شما چند بار از نماینده منتخب خود دعوت کردید و از عملکرد او سوال کردید؟ انتظار اینکه منتخبان ما به خودی خودی آدم خوبی باشند انتظار بیهوده ای است.

من در این دوره انتخابات مجلس شرکت می کنم چون به دموکراسی حتی اگر بخواد  نیمبند اجرا بشه اعتقاد دارم. چون حتی داشتن یک نماینده در مجلس را به بی نماینده بودن ترجیح می دهم. من به لیست پنج نفره حزب اعتماد ملی در مشهد که سه نفرشان مورد تایید بخشی از گروه های اصلاح طلب نیز هست رای می دهم.

/ 8 نظر / 24 بازدید
کیوی

این دخمله یا پسره ؟[شوخی]

سلام استاد ای کاش حرفتونو ادامه میدادین ..

mahdieh

سلام استاد وبلاگ قشنگش دارید فقط کاش 1 آهنگ قشنگ هم روی وبلاگتون بود.[گل]

نسرین

ولی من رای نمی دم... نظرتون بسیار محترم استاد. شما درست می گین... ولی حرف از کدوم دموکراسی نیمبند می زنین؟... صخره ای کو که بدان آویزم؟... قطره ای کو که به دریا ریزم؟...

دریا

نسرین جان. ما از طریق رای ندادن آسیب بیشتری به کشور می زنیم تا رای دادن «انتخاب نکردن» هم دقیقا نوعی «انتخاب کردن» است. ولی در شرایط سیاسی-اجتماعی حاکم بر ایران «انتخاب نکردن» یعنی «رای دادن به نفع جناح اقتدارگرا».

دریا

کیوی جان . به نظر من که پسره[چشمک]

فرید خباز

سلام اقای حیدری من البته با تاخیر سی دی مورد نظر را براتون فرستادم و به گفته مامور اداره پست فردا بدستتان میرسد البته بجز یاسمین موسیقی های دیگری در این سی دی وجود دارد امیدوارم لذت ببرید راستی من شما را لینک میکنم و بزودی وبلاگی برای فروش موسیقی به شما معرفی خواهم کرد امیدوارم شما هم به دوستان و همکلاسیها و شاگردانتان معرفیش کنید پیروز باشید عیدتان مبارک.

مجید

مرسی فرید جان[قلب][قلب][قلب]. عیدی جالبی بود. بسیار ممنوم. حتما اون سایت رو معرفی کنید. بازم ممنونم