/ 17 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
lمبین

ممنون از محبتی که کردید و فایلها رو گذاشتید

mahnaz

یا چنان بنمای که هستی یا چنان باش که مینمایی! بایزید بسطامی

mahnaz

واقعا زحمت کشیدید. خلاصه بسیااااار مفیدی است. دستتون هزااااااارتا مررررررسی .

علی

سلام جناب حیدری خبری شد لینک ها رو برداشتین؟راضی نبودن؟ یعنی ما بهشون گوش ندیم؟؟

علی مراد

درود در بخش باور های مربوط به آدمی، استاد می گوید هفت باور. نوشته های من پنج باور است ، شما هم پنج باور نوشته اید. استاد دو تای دیگر را نگفته اند یا تقسیم بندی ها فرق دارد؟

علی مراد

درود در بخش امید نوشته اید مورد سومی نیافته ام. من در یادداشت هایم از این درس گفتار به عنوان مورد دوم نوشته ام: امید معطوف به آینده است و = از دست دادن حال. امید به اتفاقی در آینده باید قطع شود.

mohammad

6 یا 7 سال پیش با وبلاگ تون اشنا شدم هر شش هفت ماهی یک بار بذاری خواندن مطالب وبلاگ میام ممنون که هنوز هستید و می‌نویسید شما ادم نکته بین هستید با عواطف انسانی سرشار. شاد باشید از بوشهر

معین

سلام با تشکر از شما در مورد امید نوشته اید:من چیز سومی نیافتم. دوستان اگر متوجه شدند کامنت بگذارند استادملکیان از دقیقه حدود100 تا 80 جلسه چهارم (جلسه پنجم در لوح فشرده ) به بحث پیرامون امید پرداخته اند. ایشان گفته اند که امید به سه چیز به بهروزی ما کمک نمی کند اول:امید به نیروهای ماورای طبیعی (ورای قوانین هستی) دوم:امید بستن به آینده که معطوف به ازدست دادن حال باشد. دقیقه 82 سوم:امید به انسان هایی که به نظر ما در موضع کمک به ما هستند ضمنا در لوح فشرده اخلاق کاربردی که یکی دو هفته پیش از نیبوک خریداری کردم.شماره جلسات فایل ها را اشتباه یافتم. جلسه پنجم در واقع جلسه چهارم است جلسه چهارم جلسه ششم است. جلسه ششم جلسه پنجم است.

مه دی

از زحمت و لطف تان بسیار ممنون.