مبانی جامعه شناسی

سلام اینم لینک اسلایدهای مباحث آخر درس مبانی جامعه شناسی ویژه دانشجوهای روانشناسی عمومی و بالینی

لینک مبحث گروههای اجتماعی

http://rapidshare.com/files/179604342/mabani_5.ppt.html

لینک مبحث هنجارها

http://rapidshare.com/files/179606191/mabani_7.ppt.html

لینک مباحث ارزشها، فرهنگ، تحرک اجتماعی

http://rapidshare.com/files/179607040/mabani_8.ppt.html

 

 

/ 6 نظر / 29 بازدید
هیلده

آخیییییییییییییییییییییی.هیچکسی نگفت مرسی......خووووب مرسی

مجید

ای بابا این طفلکیا داره خون خونشونو می خوره با ژونصد صفحه کتاب و 200 تا اسلاید. چه حرفا!!! همینکه بد و بیراه ننوشتن کلی منت گذاشتن هیلده ی عزیز.

ملیکا

راست می گین چشمها رو باید شست تا معجزه ها رو ببینیم من برای دکترای تخصصی دارم میام مشهد انشالله. براتون اس ام اس هم زدم نمیدونم دیدن یا نه؟دلم برای وبلاگتون تنگ شده بود . من هم آپم.

مجید

سلام خانم ملائی نژاد. من تا حالا اس از شما دریافت نکرده ام. احتمالا شماره ای که از من دارید اشتباه استو شماره ام رو واسه تون کامنت گذاشتم. خوشحال می شم ببینمتون.

رضا

اقای حیدری خسته نباشیدازمطالبی که درسطح سوادمابودو بقولی زیردیپلم بودنهایت استفاده راکردم مخصوصا عکسهایادم باشددره دایناسورهاشماراببرم

ویدا کوهی

سلام من دانشجوی کارشناسی جامعه شناسی دانشگاه اصفهان هستم.با وجود اینکه میدانم سرتان بسیار شلوغ است.اما امیدوارم بتوانید راهنمایی ام کنید. متاسفانه برای درس مبانی ما استادی را گذاشته اند که کمترین سواد را بین اساتید دارد در واقع استاد سفارش شده از بالاست که باعث دلسرد شدن دانشجویان ترم یکی از رشته ی شان میشود.به همین خاطر ما در نشریه ی انجمن علمی قصد داریم مطلبی در مورد اهمیت درس مبانی بنویسیم اما منبعی که بتواند کمکمان کند را پیدا نکرده ایم.از شما خواهشمندم در صورت امکان و اطلاع، لینک مقاله یا مطلبی را در این مورد به من معرفی کنید. از توجه تان ممنون .